lista sponsorów majówki gimnazjalnej 2005

lista sponsorów majówki gimnazjalnej 2006

Fundatorzy sztandaru
dla Gimnazjum w Niepołomicach

 

Stanisław Kracik

Burmistrz Niepołomic

Poseł na Sejm RP

 

Bank Spółdzielczy w Niepołomicach

Dyrektor Józef Porąbka

 

Liliana i Jarosław Blumowie

Niepołomice

 

Krzysztof Buczek

Niepołomice

 

Centrum Kultury w Niepołomicach

Dyrektor Piotr Warian

 

Chór „CANTATA”

Dyrygent Aleksander Grzybek

Aleksandra Polak

 

Alicja Chrobot

Niepołomice

 

Lidia i Marek Ciastoń

Staniątki

 

Adam Dziadur

Kraków

 

Fundacja „ZAMEK” Niepołomice

Prezes Leszek Stankiewicz

 

Stanisław Furman

Prezes Firmy FB

Wiśniowa

 

GASTRO-TOUR-SERWIS Niepołomice

Stanisław Iwulski, Aleksander Jurek, Marian Łyko

 

Zbigniew Gawliński

Dyrektor Gimnazjum w Niepołomicach

 

 

Janina Łach

V-ce Dyrektor Gimnazjum w Niepołomicach

 

 

Rada Pedagogiczna Gimnazjum

w Niepołomicach

 

Zarząd Rady Rodziców Gimnazjum

w Niepołomicach

 

Zarząd Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum w Niepołomicach

 

Kl. II A Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy - mgr Anna Mazurkiewicz

Przewodniczący klasy – Agata Biernat

 

Kl. II F Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy: Grażyna  Mordyńska.

Przewodniczący klasy:  Anna Różańska

 

Kl. II H Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy: Krzysztof Nowak

Przewodniczący klasy: Joanna Sotnicka

 

Kl. II I Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy: Małgorzata Juszczyk

Przewodniczący klasy: Aleksandra Łodzińska

 

Kl. II J Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy: Krystyna Rypel

Przewodniczący klasy: Grzegorz Sroka

 

Kl. II K Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy: Katarzyna Cupiał

Przewodniczący klasy: Małgorzata Turczyk

 

Kl. II L Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy: Joanna Kopczyńska - Kopeć

                          Przewodniczący klasy: Karolina Frąś

 

Kl. II N Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy: Maria Hanikowska

Przewodniczący klasy: Natalia  Cieluch

 

Kl. II S „Sportowa” Gimnazjum

w Niepołomicach

Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca  klasy: mgr Tadeusz  Piotrowski

Przewodniczący klasy: Kondrad Baran

 

Kl. I I Gimnazjum w Niepołomicach Rok szkolny 2000/2001

Wychowawca klasy: Beata Franczyk - Kestranek

Przewodniczący klasy: Aneta Antończyk

 

Kl. II Ł Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2001/2002

Wychowawca klasy: Maciej Szydłak

Przewodniczący klasy: Krzysztof Grzybek

 

Kl. I B Gimnazjum w Niepołomicach

Rok szkolny 2001/2002

Wychowawca klasy: Joanna Hewelt

Przewodniczący klasy: Angelina Skóra

 

Redakcja Gazetki Szkolnej „KADR”

Gimnazjum w Niepołomicach

Opiekun: Krystyna Michalska

 

Redakcja Gazetki Szkolnej „GIMPRESS”

Gimnazjum w Niepołomicach

Opiekunowie: Grażyna Mordyńska, Tomasz Paliński

 

Kółko Teatralne Gimnazjum

w Niepołomicach

Opiekunowie: Renata Wójcik, Beata Planicka, Małgorzata Juszczyk

 

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska

Niepołomice

Prezes Marek Ciastoń

 

Andrzej Irlik

Staniątki

 

Adam Jach

Staniątki

 

Renata i Antoni Jachowie

Niepołomice

 

Anna Klimczak

Firma KLIMAT s.c.

Kraków

 

Komisariat Policji w Niepołomicach

Komendant Jacek Rudzki

 

Cecylia i Zbigniew Książkowie

SEZAMEX

 

Księgarnia Techniczna „DOS”

Niepołomice

Aleksandra i Marian Pękala

 

Marta i Krzysztof Kurek

Podłęże

 

Mariola Mamak

Wola Batorska

 

Sklep „Rolnik”

Niepołomice

Halina Mrukot

 

Nadleśnictwo Niepołomice

Nadleśniczy Stanisław Sennik

 

Stanisław Sennik

Niepołomice

 

Magdalena i Stanisław Nowak

Zakrzów

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjne „OKNOPLAST” Kraków Sp. z o. o.

Ochmanów

Prezes Adam Placek

 

Ochotnicza Straż Pożarna

Niepołomice

Prezes Stanisław Dąbroś

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe „JUKA”

Niepołomice

Elżbieta i Józef Pawłowscy

 

Zofia i Jaku Paluch

Niepołomice

 

Żywiec Trade

Niepołomice

Jakub Paluch

 

Parafia Rzymskokatolicka

w Niepołomicach

Proboszcz Ksiądz Józef Rzadkosz

 

Aleksandra i Marian Pękala

Niepołomice

 

Mado – Polrama

Niepołomice

Małgorzata i Marek Podolscy

 

Stanisław Porębski

Wola Batorska

 

Barbara Post

Niepołomice

 

Waldemar Post

Niepołomice

 

Miejski Klub Sportowy „Puszcza” Niepołomice

Prezes Władysław Toroń

 

Kazimiera i Marian Satałowie

Niepołomice

 

Grażyna i Marek Sendorkowie

Niepołomice

 

Jadwiga Sowa

Niepołomice

 

 

 

Tadeusz Sieja

Niepołomice

 

Beata i Marek Sułkowscy

Niepołomice

 

Hurtownia Farb i Lakierów „COLORYT”

Niepołomice

Bogumiła Szeląg i Jan Szeląg

 

Halina i Adam Szewczyk

Niepołomice

 

Bożena i Andrzej Szlachta

Zakrzów

 

Kazimiera Szostak

Zagórze

 

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Niepołomice

Julian Terczyński

 

Lucyna i Krzysztof Śmierciak

Niepołomice

 

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Staniątkach

Dyrektor Michalina Bolesława Czerw – Kiełbania

 

Szkoła Podstawowa Nr 3

im. Włodzimierza Puchalskiego

w Niepołomicach – Podgrabiu

Dyrektor Małgorzata Maciejek

 

Szkoła Podstawowa im. Jana Matejki

w Woli Zabierzowskiej

Dyrektor Dariusz Baran

 

Zespół Szkół im. Jana Pawła II

w Niepołomicach

Dyrektor Ewa Rogóż

 

Dorota Wojas

Niepołomice

 

Monika Wrotny

Niepołomice

 

Andrzej Wywiał

Prezes Zarządu Koła Polskiego Związku Wędkarskiego

w Niepołomicach

 

Stanisław Załubski

Niepołomice

 

Barbara i Piotr Ziobro

Zakrzów

 

Młodzieżowe Obserwatorium Astronomiczne w Niepołomicach

Dyrektor Mieczysław Jagła

 

Irena Toroń

Niepołomice

 

Halina i Marek Grzegórzko

Słomiróg

 

Barbara i Emil Kasprzyk

Ochmanów

 

Maria Batko

Niepołomice

 

Jadwiga Rokita

Staniątki

 

Cecylia Woźniak

Staniątki

 

Danuta Żmudzka

Zabierzów Bocheński

 

Ewa Wiśniewska

Niepołomice

 

Grzegorz Woźniak

Zagórze

 

Józef Pyrz

Zagórze

 

Halina Bizon

Zagórze

 

Adam Lewiński

Zagórze

 

Irena Krysiak

Niepołomice

 

Aleksandra Stokłosa

Wola Batorska

 

Stanisława Urych

Kraków

 

Maria Kornecka

Staniątki

 

Alicja Fiołek

Staniątki

 

Zofia Turecka

Staniątki

 

Tadeusz Sowiński

Staniątki

 

Jacek Nowak

Grabie

 

Zofia i Marek Musiałowie

Zagórze

 

Barbara Majchrzak

Słomiróg

 

Teresa Biernat

Niepołomice

 

Artur Jagła

Podłęże

 

Wanda Rędzina

Zabierzów Bocheński

 

Barbara Fiema

Niepołomice

 

Zofia Ptak

Niepołomice

 

Elżbieta Traczewska

Niepołomice

 

Jadwiga Zalewa

Niepołomice

 

Sławomir Domański

Niepołomice

 

Barbara i Jan Leśniak

Zagórze

 

Lucyna Dąbkowska

Wola Batorska

 

Grzegorz Sroka

Podłęże

 

Józefa Ślusarczyk

Podłęże

 

Wiesława Kubeczko

Kraków

 

Beata Orłowska

Kraków

 

Halina Kilian

Staniątki

 

Halina Pieprzyk

Staniątki

 

Kazimiera Salamon

Kraków

 

Sylwia Miklas

Kraków

 

Krzysztofa Porębska

Zabierzów Bocheński

 

Dorota Rys

Staniątki

 

Barbara Słowik

Zagórze

 

Renata Bachowska

Pawlikowice

 

Marta Świętek

Niepołomice

 

Małgorzata i Józef Wajda

Niepołomice

 

Małgorzata Biernat

Niepołomice

 

Danuta Grzywa

Niepołomice

 

Zdzisława i Janusz Sendorek

Niepołomice

 

Józef Lebiest

Niepołomice

 

Bożena Fryc

Niepołomice

 

Wioletta Danek

Niepołomice

 

Teresa Kawalec

Niepołomice

 

 

Dorota Banat

Niepołomice

 

Jolanta Żak

Niepołomice

 

Małgorzata Krupa

Niepołomice

 

Krystyna Augustyńska

Niepołomice

 

Maciej Wiśniewski

Kraków

 

Leszek Adamik

Niepołomice

 

Joanna Siwek

Niepołomice

 

Apteka Prywatna „FLOS” s.c.

Niepołomice

 

Józefa i Stanisław Nazimek

Niepołomice